Atribuită Cumpărare directă

BURETI VASE CU CANELURI SI O PARTE ABRAZIVA . DESCRIERE: 5 BUCATI/ SET fabricat din burete absorbant si rezistent, canelat rotund, de culoare galbena prevazuti cu o suprafata abraziva verde de dimensiuni 7 x 9 cm

Număr anunț
DA26127788
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,50 RON
Valoare atribuită
122,50 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,50 RON

din 122,50 RON estimat