Atribuită
Cumpărare directă
KIT DELUX TASTATURA SI MOUSE 1*37.82 IMPRIMANTA HP LJ PRO M102A 1*386.55 49X/53X TONER COMPATIBIL HP 1320 1 *54,62 CRG712/85ATONER COMPATIBIL LBP3010 1*37.82 DRUM UNIT SAMSUNG R116 2*54.62 TONER COMP SAMSUNG D116L 3*54.62 TONER TN1030 3*33.61 CARTUS COMP BROTHER MFC-2700DN 1* 42,02 DR2300 DRUM UNIT COMP BROTHER MFC-2700DN 1 *54,62 49X/53XTONER COMP HP LJ 1320 2* 54,62 285A TONER IMPRIMANTA HP LJ PRO P1102 1* 33,61 CF217A TONER IMPRIMANTA HP LJ PRO M102A 1*46,22 TN2320 TONER COMP MFC BROTHER DCP-L2500D 1*42,02 W-E250 TONER COMP LEXMARK E350 3,5K PAG 1* 75,63 W-X3215 TONER COMP XEROX WC 3225 1* 79,83 TN2421 TONER COMP BROTHER DCP-L2512D 1* 63,03 CF219 DRUM UNIT COMP HP M227SDN 1 *75,63 UC I5-4TH 4GB 500GBWIN10PRO REF 1* 781,51 MONITOR HP P221 22"TFT REF 1* 243,70
- Număr anunț
- DA26128263
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.537,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.537,80 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.