Atribuită
Cumpărare directă
Şapca se confecţionează din stofa/tergal. Calota şepcii este de formă ovală, cu distanţa de 20 mm între diametrul lăţimii şi diametrul lungimii, este întinsă cu ajutorul unei sârme de oţel, pentru a-şi menţine forma. Banda are diametrul ce rezultă din mărimea şepcii şi se confecţionează din carton tare. Pe partea exterioară a benzii se aplică o bandă de culoare gri ţesută cu frunze de stejar. Şapca este căptuşită cu ţesătură de culoare asortată calotei. Cozorocul este de culoare neagră, de formă ovalizată, şi se fixează la şapcă, înclinat. Şapca este prevăzută deasupra cozorocului cu un şnur dublu de culoare neagră. Capetele şnurului sunt prinse pe linia colţurilor cozorocului cu câte un buton de culoare galbenă. Şapca are aplicată, în faţă-la centru-pe bandă, emblema. Cozorocul de la şapca şefului Poliţiei Locale este prevăzut cu trei rînduri de frunze de stejar, pentru şefii de servicii cu două rînduri de frunze de stejar, pentru şefii de birouri şi compartimente cu un rînd de frunze de stejar, iar pentru funcţionarii publici de execuţie acesta este simplu. Frunzele de stejar se confecţionează din metal de culoare gri-argintiu. Pentru poliţiştii locali cu atribuţii în domeniul circulaţiei şapca se confecţionează cu calotă detașabilă din material de culoare albă şi de asemenea cu cozoroc de culoare albă.
- Număr anunț
- DA26123077
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
- Furnizor / câștigător
- TACTICA OUTDOOR SRL (CUI 34994508)
- Cod CPV
- 35811200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.800 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.