Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner MLT-D1052L COMPATIBIL pentru Samsung ML-1910, 1915, 2525, SCX4600, 4623 , capacitate 2500 pagini, negru Cartus Toner Samsung MLT-D1052L Cartus Toner Samsung MLT-D1052L (ML1910) compatibil negru SAMSUNG ML-1910, SCX-4600, SCX-4623, SCX-4623F Tip cartus: Compatibil nou Numar pagini: 2500 pagini Culoare: Black Tip cartuse: Toner Cod cartus: Samsung MLT-D1052L Tip cartus: Toner Culoare cartus: Negru (Black) Numar pagini: 2.500 la 5% acoperire Altele: Cartus Compatibil Echipamente: Samsung ML-1910 Samsung ML-1915 Samsung ML-2525 Samsung ML-2525W Samsung SCX-4600 Samsung SCX-4623F Samsung SCX-4623FN Samsung SF-650 Samsung ML-2580N Samsung SF-650P Samsung ML-2580 Transport gratuit pentru minim 5 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi.

Număr anunț
DA26154844
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BAILESTI (CUI 17187290)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,20 RON
Valoare atribuită
420,20 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,20 RON

din 420,20 RON estimat