Atribuită
Cumpărare directă
PIESE NECESARE: – BIELETE ANTIRULIU FATA:2 X 46.21LEI = 92,42LEI – PLACUTE FRANA FATA:1SET X 126.05LEI – AMORTIZOARE FATA:2 X 184.87LEI = 369,74LEI – KIT SARCINA:2 X 57.98LEI = 115,96 – KIT PRAF:1 X 63.02 – SET CULISANTE ETRIER:2 X 100.84LEI = 201,68 – SET SABOTI:2 X 151.26LEI = 302,52 – PERIE EXTERIOARA GEAM USA FATA PARTEA STANGA = 54,62 LEI – PERIE EXTERIOARA GEAM USA FATA PARTEA DREAPTA = 54,62 LEI – BROASCA USA FATA CU INCHIDERE CENTRALIZATA = 815,12 LEI – SET AMBREIAJ CU VOLANTA SI RULMENT DE PRESIUNE = 1623,40 LEI – MACARA USA FATA STANGA = 201,68 LEI – CUREA ACCESORII = 63,03 LEI – INTINZATOR = 315,13 LEI – FULIE ALTERNATOR = 126,05 LEI TOTAL PIESE: 4525,04 LEI MANOPERA: 1134 LEI TOTAL VALOARE:5659.04 LE
- Număr anunț
- DA26153169
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.659,04 RON
- Valoare atribuită
- 5.659,04 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.