Atribuită Cumpărare directă

OD PRODUS DESCRIERE PRODUS Cantitate PRET UNITAR RON/BUC VALOARE FARA TVA RON BX136 FIR ABS 2/0,AC ROTUND 1/2, 26.2 MM 360.00 8.00 2,880.00 BX141 FIR ABS 2/0, AC TRIUNGHIULAR 3/8 ,24.3 MM 600.00 8.00 4,800.00 BX104 FIR ABS 3/0, AC TRIUNG 3/8, 24.3MM 120.00 8.00 960.00 BX119 FIR ABS 1, AC TRIUNG 3/8 40MM 240.00 8.00 1,920.00 Bx1197 FIR ABS 2,AC TRIUNGHIULAR 1/2, 40 MM 600.00 8.00 4,800.00 BX1248 FIR ABS 0,AC TRIUNGHIULAR, 3/8 CERC, 29.7MM 240.00 8.00 1,920.00 BX345 FIR NONABS 2/0,AC TRIUNHIULAR 3/8, 24.3MM 120.00 8.00 960.00 BX773B FIR NONABS, NYLON, 2/0, AC ROTUND, 26,2 MM, 1/2 CERC 120.00 8.00 960.00 BXW785 FIR NYLON 1, L-150 cm, 48 MM, Rotund, LOOP 120.00 12.00 1,440.00 BX351 FIRNON ABS, 1, AC TRIUNGHIULAR, 40 MM, 1/2 CERC 120.00 8.00 960.00 BX103 FIR ABS, 3/0, AC ROTUND, 26,2 MM, 1/2 CERC 240.00 8.00 1,920.00 BX351 FIR ABS, 1, AC ROTUND, 29,7 MM, 1/2 CERC 120.00 8.00 960.00 BX311 FIR NONABS, 0, AC TRIUNGHIULAR, 39,2MM, 1/2 CERC 120.00 8.00 960.00 BX104 FIR ABS, 3/0, AC TRIUNGHIULAR, 3/8, 24,3 MM 120.00 8.00 960.00 BX360 FIR NONABS, 0, AC TRIUNGHIULAR, 40MM 120.00 8.00 960.00 BX136 FIR NONABS, 2/0, AC TRIUNGHIULAR, 24,3 MM, 3/8 CERC 120.00 8.00 960.00 BX1282 FIR ABS, 1, AC TRIUNGHIULAR, 40 MM, 3/8 CERC 120.00 8.00 960.00 BX1174 FIR ABS, 2/0, AC ROTUND, 12,7 MM 60.00 8.00 480.00 BX137 FIR ABS, 1, AC ROTUND, 29,7 MM, 1/2 CERC 120.00 8.00 960.00 BX775B FIR NONABS, 2/0, AC TRIUNGHIULAR, 24,3 MM, 1/2 CERC 240.00 8.00 1,920.00 TOTAL: 32.640.00 LEI FARA TVA

Număr anunț
DA26128180
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.640 RON
Valoare atribuită
32.640 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.640 RON

din 32.640 RON estimat