Atribuită
Cumpărare directă
Raspundere Civila Profesionala/Personal medical (Malpraxis) -Limita de răspundere asigurată prin poliţă/Pe întreaga perioadă de asigurare: 500.000 EUR, Pe fiecare eveniment: 500.000 EUR, Perioada de asigurare: de la 11.08.2020 până la 31.12.2020 Prima de asigurare: se va achita in 2 rate: Rata 1 = 1125,00 EUR la încheierea poliţei, respectiv: 5.625 lei; Rata 2:1125,00 EUR până la 10/10/2020; Asigurator: CITY INSURANCE
- Număr anunț
- DA26125670
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.250 RON
- Valoare atribuită
- 11.250 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.