Atribuită Cumpărare directă

Saci menajeri foarte rezistenti, 300 L, 120x140 cm, 10 buc/rola Saci menajeri 300 L Premium Sacii menajeri LDPE foarte grosi si rezistenti. Caracteristici: - 10 buc. /rola - Dimensiune: 120x140 cm

Număr anunț
DA26125462
Autoritate contractantă
ORASUL TARGU FRUMOS (CUI 4541068)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
18930000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,25 RON
Valoare atribuită
161,25 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,25 RON

din 161,25 RON estimat