Atribuită
Cumpărare directă
Echipamente nemedicale – lot 2, in cadrul proiectului “ Dotarea infrastructurii Ambulatoriului de Specialitate Adulți și Copii din cadrul Spitalului Județean de Urgență Bacău - cod SMIS 124510” achizitionare: cosuri de gunoi colectare selectiva, tuburi LED, becuri LED, marcaje tactile de avertizare scari pentru personae cu dizabilitati : Model marcaj tactil: indică trecerea: 80 buc, Model marcaj tactil: indică oprirea: 20 buc
- Număr anunț
- DA26119568
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
- Cod CPV
- 31532920-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.309,44 RON
- Valoare atribuită
- 44.309,44 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.