Atribuită
Cumpărare directă
NUMERE INREG. VEHICULE neinmatriculabile, model „Pe un rând”, 52x11 cm, suport tabla aluminiu, reflectorizant pentru numerele: PANACI SV 193; PANACI SV 194; PANACI SV 201; PANACI SV 202; PANACI SV 203 NUMERE INREG. VEHICULE neinmatriculabile, motoscutere, pentru numerele: PANACI SV 195; PANACI SV 204
- Număr anunț
- DA26150825
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 44423450-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200,83 RON
- Valoare atribuită
- 200,83 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.