Atribuită Cumpărare directă

5204396703100 CHEIE LANT 4'' BENMAN BUC 1.00*85.88 6984000015773 COLIER GEBO 11/4* BUC 1.00*39.50 6984000160428 REDUCTIE 63-20 PPR BUC 2.00*2.94 MATCTII2711 VAR HIDRATAT 20 KG SAC 2.00*12.18 MATCTII971 ROATA ROABA BUC 1.00*42.02

Număr anunț
DA26158779
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,65 RON
Valoare atribuită
197,65 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,65 RON

din 197,65 RON estimat