Atribuită
Cumpărare directă
1 C004 Registru pentru înscrierea copiilor in gradinita - coperta imitatie piele buc 1 16.85 16.85 3.20 2 C007 Registru pentru inscrierea si evidenta elevilor-700 elevi-Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 1 16.85 16.85 3.20 3 C009 Scrisoare de solicitare a foii matricole, transmitere si confirmare buc. 10 0.12 1.18 0.22 4 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 9 5.41 48.71 9.25 5 C022 Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 2 33.95 67.90 12.90 6 C025a Registru matricol pentru licee,grupuri scolare, scoli de arte si meserii, anul de completare si scolile postliceale/de maiestri (format A3) - cu materile principale - coperta carton gros invelita cu imitatie de piele diferite culori buc 1 33.95 33.95 6.45 7 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 12 15.90 190.79 36.25 8 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 3 15.90 47.70 9.06 9 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 11 15.90 174.89 33.23 10 C034a Catalog pentru invatamantul liceal (clasele IX-XII/XIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 4 15.90 63.60 12.08 11 C037 Catalogul clasei (ucenici, scoli profesionale, scoli de arte si meserii, etc)36 elevi - coperta imit. piele buc 3 15.90 47.70 9.06 12 C043 C
- Număr anunț
- DA26138873
- Autoritate contractantă
- LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.385,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.385,31 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.