Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igien Smart One - 36 buc., sapun lichid 475ml - 16 buc., prosoape ZZ - 42 buc., solutie toaleta 475ml - 4 buc., odorizant ambiental spray 75 ml - 6 buc. si odorizant WC Bref gel, 360 ml - 6 buc. necesare pentru respectarea normelor igienico-sanitare in domeniu.
- Număr anunț
- DA26130565
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
- Furnizor / câștigător
- OMCRO SRL (CUI 14998190)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.497 RON
- Valoare atribuită
- 1.497 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.