Atribuită
Cumpărare directă
100873456 MEMBRANA GUTTABITUM P4 71.43 9 Buc 100873455 MEMBRANA GUTTABITUM PA 4.5 105.04 9 Buc 100579779 DISPERSIE BITUM SI CAUCIUC 10 KG 48.74 3 Buc 100867099 PAZIE GRI MAT 26.89 16 Buc 100867103 SURUBURI 4.8X 35MM GRI 28.99 1 Buc 100660464 COLIER BURLAN 125 88RAL 7024 GRI 3.78 4 Buc 100660424 BURLAN 88 3M RAL 7024 GRI 33.61 2 Buc 100660458 COT BURLAN 125 88 RAL 7024 GRI 10.92 6 Buc 100660475 RACORD JGHEAB BURLAN RAL 7024 GRI 10.00 1 Buc
- Număr anunț
- DA26158257
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.351,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.351,60 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.