Atribuită Cumpărare directă

Batiste nazale, parfumate 10 buc/set Pasta dinti Colgate 100 ml; Dedurizant Calgon; Detergent automat DERO SURF, ambalat saci 20 kg Sac PVC mare, Saci 35 l, 50 buc /rola, negri; Saci 60 l, negri.

Număr anunț
DA26154949
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.279 RON
Valoare atribuită
2.279 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.279 RON

din 2.279 RON estimat