Atribuită Cumpărare directă

Demontare si modificare bransament gaze naturale cu schimbarea poz. la bloc nr. 12, str. Victoriei, in vederea finalizarii lucrarilor de reabilitare termica.

Număr anunț
DA26140655
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
EUROMAVIS GAS EXPERT SRL (CUI 34637440)
Cod CPV
45333000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat