Atribuită Cumpărare directă

Cartus INK Hp 953XL Office Value Pack Cyan, magenta, yellow Per cartridge: ~1,600 pages cyan, ~1,600 pages magenta, ~1,600 pages yellow 1 buc din fiecare

Număr anunț
DA26132189
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Timis (CUI 13612095)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,11 RON
Valoare atribuită
331,11 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,11 RON

din 331,11 RON estimat