Atribuită Cumpărare directă

Prelungire perioada de folosire a domeniului pe o perioada de 10 ani cu administrare, pana la data de 18.08.2030.

Număr anunț
DA26161458
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZILE (CUI 4347445)
Furnizor / câștigător
Agentia Dineras (CUI 30043461)
Cod CPV
72417000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat