Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul metronet-conexiune de acces la internet premium 1 Gbps, cu conexiune de rezerva(backup), monitorizare proactiva, acces metropolitan-500 Mbps, este o conexiune securizata, banda simetrica si garantata. Serviciul de interconectare VPN-pentru buna desfasurare a activitatii de comunicare prin intermediul noilor tehnologii, intre angajatii din institutie, cat si cu cetatenii orasului, este o conexiune securizata ce asigura conectarea la baza de date a statului prin STS.Serviciul de date clear DLR asigura interconectarea intre 2 puncte ale institutiei.
- Număr anunț
- DA26135405
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.833,92 RON
- Valoare atribuită
- 92.833,92 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.