Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza urmatoarele produse conform referatului de necesitate nr. 4804/11.08.2020: ET 6 PAHARE 30CL W ISLANDE J0019 16,72 2 BUC 3036230 SET 50 BUC PAHAR 25CL CURCUBEU 5,97 1 SET 3036232 SET 50 BUC PAHAR 35CL ALB 7,31 1 SET 3036228 SET 50 BUC PAHAR 25CL ART DECO 5,97 1 SET 1030265 PRELUNGITOR 6P 5M 3X1,5 CU INTR LOHUIS 37,81 2 BUC 7056688 ALCOOL SANITAR VORONA 70% 0,5L 4,16 12 BUC 7031969 SERVETELE CUTIE 150/SET 3,85 4 SET 7026637 HARTIE DISP.V VERZI 250BUC 1STRAT 4,68 24 BUC 7048117 HARTIE IG.LILA CAMILLA CELUL.3STR 8 ROLE 8,10 6 SET 7023987 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN EXPERTTO 5L 37,50 2 BUC 7040921 SAPUN LICHID TEO 400ML ULTRA HYG./CALLA 5,33 4 BUC 7012718 SET 4 LAVETE MICROF.30X40 ZH8144 14,16 2 SET 3027358 DISTRIBUITOR SAPUN 500ML 69086,P 29,41 4 BUC
- Număr anunț
- DA26144187
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 596,86 RON
- Valoare atribuită
- 596,86 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.