Atribuită Cumpărare directă

Panou protectie LEMN, 100x70 cm, personalizabil, pensiuni, hoteluri, birouri - 8 bucăți Panou separator transparent din PETG cu rama din lemn compozit, cu suporturi pentru pixuri, 100 cmm x 70 cm pentru birouri, pensiuni, hoteluri, restaurante.

Număr anunț
DA26166080
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
COMPASS SRL (CUI 18795759)
Cod CPV
44175000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
784,80 RON
Valoare atribuită
784,80 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

784,80 RON

din 784,80 RON estimat