Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant chicco 1 l -4 flacoane

Număr anunț
DA26154061
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit CSIPIKE (CUI 16037804)
Furnizor / câștigător
Medicom inp-exp (CUI 5309911)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,69 RON
Valoare atribuită
122,69 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,69 RON

din 122,69 RON estimat