Atribuită Cumpărare directă

MOTOR 1.6 KW CU FISE DE LEGATURA-MOTOR MS3 SQ 7 -40/230V 96510220

Număr anunț
DA26158601
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.124,90 RON
Valoare atribuită
5.124,90 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.124,90 RON

din 5.124,90 RON estimat