Atribuită Cumpărare directă

vopsea email casabella 0,750 ml

Număr anunț
DA26166035
Autoritate contractantă
COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
Furnizor / câștigător
A L E X M E T (CUI 7389640)
Cod CPV
44812100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,50 RON
Valoare atribuită
134,50 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,50 RON

din 134,50 RON estimat