Atribuită Cumpărare directă

Achizitie pic cu rescriere in cadrul proiectului SIPOCA 136. Pic cu carioca Schneider Corry pentru stergerea cernelii de culoare albastra (cu varful alb de 1-3 mm) si rescrierea peste corectura (cu varful albastru, tip carioca)

Număr anunț
DA26173391
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
39292400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,40 RON
Valoare atribuită
114,40 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,40 RON

din 114,40 RON estimat