Atribuită Cumpărare directă

Manusi unica folosinta marimea M, nitril culoare roz. Caracteristici: -asigura dexteritate in folosire, sensitivitate si au manseta pentru protectie maxima -produse de unica folosinta -nepudrate,ambidextre si nesterile

Număr anunț
DA26138396
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.489,50 RON
Valoare atribuită
2.489,50 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.489,50 RON

din 2.489,50 RON estimat