Atribuită
Cumpărare directă
GRANISETRONUM / Granisetron Kabi 1 mg / ml x 5 fiole x 3 ml sol. inj. / Grani 4 X 121.79 = 487.16 COMPLEX DE HIDROXID DE FER (III) SUCROZA / Venofer 20 mg / ml x 5 fiole x 5 ml sol. inj. 10 X 222.79 = 2227.90 THIAMINUM / Vitamina B1 Zentiva 100 mg/2ml x 5 fiole x 2ml sol. inj. / THIAMIN / 80 X 7.64 = 611.20 PYRIDOXINUM / Vitamina B6 Zentiva 50mg/2ml x 5 fiole x 2ml sol. inj. / PYRIDOXIN - PIRIDOXIN 80 X 7.66 = 612.80 PANTOPRAZOLUM / Pantoprazol Rompharm 40 mg x 1 flac. pulb. pt. sol. inj. 300 X 5.90 = 1770 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26152894
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
- Cod CPV
- 33612000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.709,06 RON
- Valoare atribuită
- 5.709,06 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.