Atribuită
Cumpărare directă
NGC-7321VAZ-LPR Camera LPR Starlight 2MP de exterior compatibilă tehnic cu Camera LPR DAHUA ITC237-PW1B-IRZ Rezolutie: 2MP, (1920 × 1080}@30fps SMART H.265/H.264 coding, ICR auto switch, true day/night IR: 50-70m Lentila motorizata 7-22mm 3D DNR, true WDR, HLC, BLC and ROI coding Alarma: 1x input/ 1x output Audio: 1x input/ 1xoutput Slot micro SD card pana la 128GB Alimentare: DC12V/PoE Functie P2P optional Numar de placute in white list: 10000 (LIVRARE ECHIPAMENT)
- Număr anunț
- DA26149573
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- SPECTRUM ELECTRONICS SRL (CUI 16364954)
- Cod CPV
- 35125300-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.