Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tipizate scolare conform oferta atasata: a deschis pe cea atasata si-mi citea altceva decat ce are el. Ai aici pt descriere Catalog pentru învatamant preşcolar, Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori- 10 bc Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3), Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori - 3 bc Catalog pentru învatamantul primar (clasele I-IV), 36 elevi, Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori - 16 bc Catalog pentru clasa pregatitoare,(clasa 0), 39 elevi , Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori- 10 bc Catalog pentru învatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi, Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori - 12 bc Carnet de elev pentru invatamant primar- 100 bc Carnet de elev pentru invatamant gimnazial- 100 bc Condica pentru evidenta prezentei si activităţii personalului didactic, Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori- 5 bc Registru intrari-iesiri, Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori -5 bc Condică prezenţă personal auxiliar (ora intrării şi a ieşirii din unitatea de învăţământ), Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori - 5 bc Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file)-4 bc Registru de evidenţa a deciziilor si notelor de serviciu emise de director, Coperta carton gros invelita cu imitati
- Număr anunț
- DA26169677
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE STURDZA (CUI 17140777)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.539 RON
- Valoare atribuită
- 1.539 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.