Atribuită
Cumpărare directă
multifunctional PRINT,COPY,SCAN,FAXLaser COLOR A4 format speed Up to 26 pages A4 per minute in colour and b/w Resolution 1,200 x 1,200 dpi print at reduced speed, multibit technology for print quality of up to 9,600 x 600 dpi (print), 600 x 600 dpi, 256 greyscales per colour (scan/copy) Warm-up time Approx. 29 seconds or less Time to first print Approx. 9.5/10.5 seconds or less in b/w / colou
- Număr anunț
- DA26174054
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- PROMPT SERV COMPUTER SRL (CUI 15234786)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.830 RON
- Valoare atribuită
- 1.830 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.