Atribuită Cumpărare directă

Achizitie electropompa submersibila apa uzata, model NX 3085 pentru Primaria Comunei Reci - Electropompa submersibila apa uzata, model NX 3085.160 SH253 cu 10 m cablu de alimentare- 2 buc

Număr anunț
DA26138683
Autoritate contractantă
Comuna Reci (CUI 4404311)
Furnizor / câștigător
ALPHA POMPE SRL (CUI 15238630)
Cod CPV
43134100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.738 RON
Valoare atribuită
17.738 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.738 RON

din 17.738 RON estimat