Atribuită Cumpărare directă

Descriere The Aluminum Type-C Pro Hub Adapter is the perfect USB C hub companion for your latest MacBook Pro/Air, with a multitude of ports to easily expand your MacBook Pro’s capabilities Tip Dock & HUB Brand Satechi Conectivitate USB-C Porturi HDMI, 2x USB 3.0, USB-C charging port, SD/microSD, USB-C

Număr anunț
DA26146551
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
Cod CPV
30237132-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,50 RON
Valoare atribuită
399,50 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,50 RON

din 399,50 RON estimat