Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant pentru maini, biocid avizat de Ministerul Sanatatii , 1000 ml, cu pompita pentru dozare. Produsele vor fi livrate insotite de factura fiscala in original si de documentele de conformitate.

Număr anunț
DA26174022
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,65 RON
Valoare atribuită
324,65 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,65 RON

din 324,65 RON estimat