Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner original Kyocera TK8345K-2552CI

Număr anunț
DA26157123
Autoritate contractantă
COMUNA CAMPURI VRANCEA (CUI 4718128)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
50313100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.875 RON
Valoare atribuită
1.875 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.875 RON

din 1.875 RON estimat