Atribuită Cumpărare directă

1 CABLU CYY-F 5x1.5 2617 ML 30 3,11 93,3 17,727 2 CABLU CSYY-F 14x1.5 1KV 5219 ML 180 9,81 1765,8 335,502 3 TARUS IMPAMANTARE OTEL GALVANIZ 1.5 ML 3896 Buc 2 26,64 53,28 10,1232 4 CABLU MYYM 3x2.5 14508 ML 35 2,84 99,4 18,886 5 CANAL CABLU ADEZIV 16x16 3132 ML 40 0,88 35,2 6,688 6 DOZA PT 65x65 IP55 COURBI 32-21003-656 1516 Buc 2 3,1 6,2 1,178 7 SCHC PRIZA SIMPLA CU CAPAC PT IP44 WDE000543 include TV 0.05 lei 1361 Buc 3 11,27 33,81 6,4239 8 SCH F+N 20A iDPNA 4.5KA A9N21548 Schneider 1168 Buc 1 17,32 17,32 3,2908 9 HOLTZSURUB+DIBLU 6 2070 Buc 200 0,06 12 2,28

Număr anunț
DA26178430
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.116,31 RON
Valoare atribuită
2.116,31 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.116,31 RON

din 2.116,31 RON estimat