Atribuită Cumpărare directă

Consiliul Judetean Caras-Severin doreste sa achizitioneze Dezinfectant Maini 500 ml 35 buc si Dezinfectant pentru Suprafete 750 ml - 35 buc.

Număr anunț
DA26170693
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.731,45 RON
Valoare atribuită
1.731,45 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.731,45 RON

din 1.731,45 RON estimat