Atribuită Cumpărare directă

Asigurare continut cladire ( echipamente tehnologice), an de constructie 2010, in valoare asigurata de 7532.98 lei, prima de asigurare 142.08 lei, cuprinzand si riscul suplimentar Daune ca urmare a apei de conducta 1506.60 lei, cu o prima de 48.81 lei. Prima totala anuala 190.89 lei, plata integrala, valabilitate 31.08.2020-30.08.2021.

Număr anunț
DA26160763
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,89 RON
Valoare atribuită
190,89 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,89 RON

din 190,89 RON estimat