Atribuită
Cumpărare directă
#32259 HP TONER CE505A/CF280A/CRG719,BK,2.7K,SQ,ECHIVALENT 2,00 BUC 25,00 NP-HT431 HP TONER CB435A/CB436A/CE285A/CE278A/CRG712/CRG713/CRG725/CRG726/CRG728,BK,2.1K,PQ,ECHIVALENT 3,00 BUC 19,00 NP-LT034 LEXMARK TONER 64016HE,64036HE,64004HE,T640,BK,21K,RPQ,ECHIV 1,00 BUC 150,00 C13T00S14A EPSON CARTUS C13T00S14A,103 ECOTANK,BK,65ml,4.5K,L1110/L3110/L3150/L5190,ORIGINAL 2,00 BUC 21,00 C13T00S24A EPSON CARTUS C13T00S24A,103 ECOTANK,C,65ml,7.5K,L1110/L3110/L3150/L5190,ORIGINAL 2,00 BUC 21,00 C13T00S34A EPSON CARTUS C13T00S34A,103 ECOTANK,M,65ml,7.5K,L1110/L3110/L3150/L5190,ORIGINAL 2,00 BUC 21,00 C13T00S44A EPSON CARTUS C13T00S44A,103 ECOTANK,Y,65ml,7.5K,L1110/L3110/L3150/L5190,ORIGINAL 2,00 BUC 21,00 DR2200 BROTHER DRUM DR2200, BK, 12K, DCP-7055, ORIGINAL 1,00 BUC 270,00
- Număr anunț
- DA26155473
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 695 RON
- Valoare atribuită
- 695 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.