Atribuită Cumpărare directă

Servicii de renew suport inclus pentru 1 an, din partea producatorului 7 zile/ saptamana, 24 ore/ zi, update semnaturi sisteme protectie: Firewall IPS, Web Filter, Antivirus, Anti-spam, Firmware versiuni minore si majore pentru Fortigate 100E

Număr anunț
DA26178725
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
72265000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.290 RON
Valoare atribuită
5.290 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.290 RON

din 5.290 RON estimat