Atribuită
Cumpărare directă
1 FLIPCHART MAGNETIC MOBIL 70X100CM 1 576,23 576,23 2 MARKER 4/SET 2 26,50 53,00 3 BURETE MAGNETIC 2 10,08 20,16 4 MAGNETI ALCO 13MM 10/1 1 10,08 10,08 5 SPRAY CURATARE TABLA 100ML 1 12,60 12,60 6 REZERVA HARTIE FLIPCHART 50COLI 70X100CM 1 49,16 49,16 VALOARE 721,23 TVA 137,03 TOTAL 858,26
- Număr anunț
- DA26178266
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
- Cod CPV
- 30197621-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 721,23 RON
- Valoare atribuită
- 721,23 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.