Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar Silver/punct de lucru - include 1 colectare/luna/punct de lucru, in limita a 4 kg deseu medical incluse/colectare. Perioada abonament August 2020-Decembrie 2020. Pentru colectarile suplimentare, tariful este de 55 RON/colectare Eventuala depasire a limitei de kg colectate conform fiecarui abonament, va fi facturata cu pretul de 7,00 RON/kg. 18 01 09 - 15 lei/kg Preturile nu contin TVA

Număr anunț
DA26136588
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,50 RON
Valoare atribuită
277,50 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,50 RON

din 277,50 RON estimat