Atribuită Cumpărare directă

1 TERMOBOX 55L 2 377,00 754,00 VALOARE 754,00 TVA 143,26 TOTAL 897,26

Număr anunț
DA26178301
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
Cod CPV
44617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754 RON
Valoare atribuită
754 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754 RON

din 754 RON estimat