Atribuită
Cumpărare directă
UNITATE DE COMANDA : 10 buc/pachet Electrozi de unica folosinta multifunctionali pentru defibrilare, cardioversie sincrona, stimulare cardiaca transcutanata si monitorizare ECG, conectare directa cu cabluri la defibrilator. Caracteristici Indicatii pentru utilizare (greutate pacient): >25 kg+ Material : spuma de uz medical, cu grosimea de 1 mm Diametru suprafata adeziva: 1,3 cm Suprafata totala (pentru fiecare electrod) : 148 cm² Suprafata activa (pentru fiecare electrod) : 95 cm² Material conductiv: folie metalica Gel electro-conductor: gel adeziv conductor cu impedanta scazuta Conectare : conectare tip clema sau antisoc, in functie de model Cantitate de descacari suportabile x putere maxima : 50 x 360 J Conformitate cu reglementarile : Directiva 93/42/CEE (dispozitve clasa II; ANSI/AAMI: DF-80; IEC/EN: 60601-1, 60601-2-4; ISO: 10993-1
- Număr anunț
- DA26178398
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- AXXOBIOMED SRL (CUI 23952590)
- Cod CPV
- 33182100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.