Atribuită Cumpărare directă

SERVICII TRANSPORT ALTE VEHICULE = 1 BUC CAPAC JGHEAB WTB 150 RAL 5010 = 4 BUC PIESA LEGATURA JGHEAB WTB 150 RAL 5010 = 25 BUC JGHEAB WTB150 4 M RAL 5010 = 25 BUC CARLIG WTB 210/150RAL 5010 = 100 BUC

Număr anunț
DA26178809
Autoritate contractantă
Piete Resita SRL (CUI 18588753)
Furnizor / câștigător
AUTO ALEX SRL (CUI 1074871)
Cod CPV
44112400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.508,31 RON
Valoare atribuită
2.508,31 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.508,31 RON

din 2.508,31 RON estimat