Atribuită
Cumpărare directă
10501236 - Priza Shuko Eco Premium - 30 BUCATI 10504572 - Priza dubla Shuko cu impamantare Kaptika 2P+E - 30 BUCATI 10504564 - Intrerupator simplu Kaptika 782100 - 30 BUCATI 10504566 - Intrerupator dublu Kaptika 10A - 30 BUCATI 10501397 - Tub fluorescent TLD 18W - 50 BUCATI 11159676 - Bec LED Gelux Ecoled 7W, E27, forma clasica, lumina rece - 50 BUCATI 10500418 - Cablu electric MYYM, izolatie PVC, 3 x 1,5 mm - 100 ML 10501418 - Canal cablu 16 x 16 mm, 2 m, alb, PVC ignifugat - 15 BUCATI
- Număr anunț
- DA26166768
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 973,50 RON
- Valoare atribuită
- 973,50 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.