Atribuită
Cumpărare directă
PENSULE 50 - 20*4.59, PENSULE 60 - 10*5.61, MATURA PENTRU EXTERIOR - 1*20.83, ARACET LEMN 500GR - 4*5.89, CUTTER 18 METAL - 2*8.41, BECURI E27 100W - 10*1.55, TENEURI 3.5*45 - 1000* 0.06, SFOARA 200GR - 10*6.74, FOLIE PVC - 60*8.87, DETRATRANT NUFAR - 4*9.25, CLOR 5L - 2*15.13.
- Număr anunț
- DA26178507
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- VASISIXUNIV SRL (CUI 5885035)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 951,47 RON
- Valoare atribuită
- 951,47 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.