Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4, 80g/mp, 500 coli/top, alba, registru A4 DR 100 file ECADA registru A4 AR 100 file ECADA registru A4 cartonat 60 g/m2 , 100 file

Număr anunț
DA26168039
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Pneumoftiziologie Geoagiu (CUI 5069258)
Furnizor / câștigător
ADACONI SRL (CUI 2143414)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501,20 RON
Valoare atribuită
501,20 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

501,20 RON

din 501,20 RON estimat