Atribuită Cumpărare directă

9 PAC HOMETEC GRAFIT PORT. MAT 30x120 CM 156,96 ; 3 PAC HOMETEC IVORY PORT. MAT 60x60 CM 113,76; 6 PAC HOMETEC GRAFIT PORT. MAT 60x60 CM 113,76; 2 BC CERESIT CHIT CE40 FLEX AQUA GRAPHITE 5KG 40,90; 10 BC CERESIT CM17 ADEZIV GRESIE FLEX. 25KG 67,00; 1 PAC DISTANŢIERI 2,0 MM, 250 BUCĂŢI 7,95; 1 BC SMART LEVEL DISTANTIERE 2MM 100 BUC. 41,5

Număr anunț
DA26177655
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MITROPOLIT IOAN METIANU (CUI 29413030)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.720,78 RON
Valoare atribuită
2.720,78 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.720,78 RON

din 2.720,78 RON estimat