Atribuită
Cumpărare directă
1 NP-LT262 LEXMARK TONER 50F2H0E,BK,5K,MS312/MS410/MS415/MS510/MS610,RPQ,ECHIVALENT 2,00 BUC 65,00 2 #41198 XEROX TONER 106R01374,PHASER 3250,BK,5K SQ,ECHIVALENT 3,00 BUC 40,00 3 #41156 HP TONER CF259A/CRG057,No59A,BK,3.1K,M404,M428,SQ,ECHIVALENT 10,00 BUC 33,00 4 NP-ET187 EPSON TONER C13S050435/C13S050437,BK,8K,SQ,M2000,ECHIVALENT 2,00 BUC 26,00 5 #32340 BROTHER TONER TN241BK HL3140/3150/3170 MFC 9140/9330/9340 2.5 K,SQ,ECHIVALENT 2,00 BUC 20,00 6 #30658 BROTHER TONER TN241C HL3140/3150/3170 MFC 9140/9330/9340 1.4 K,SQ ECHIVALENT 2,00 BUC 22,00 7 #30659 BROTHER TONER TN241M HL3140/3150/3170 MFC 9140/9330/9340 1.4 K,SQ ECHIVALENT 2,00 BUC 22,00 8 #30660 BROTHER TONER TN241Y HL3140/3150/3170 MFC 9140/9330/9340 1.4 K,SQ ECHIVALENT 2,00 BUC 22,00
- Număr anunț
- DA26177697
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA GEORGE BARITIU BRASOV (CUI 4443159)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 804 RON
- Valoare atribuită
- 804 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.