Atribuită
Cumpărare directă
Masa patrata reglabila, cu cadru metalic din profile rotunde cu diametrul de 25mm, acoperit cu polimeri sub forma de pulbere, pentru protectie. Picioarele metalice permit adaptarea inaltimii mesei pe 3 niveluri: 460/520/580 mm, in functie de categoria de varsta a copiilor. Varful picioarelor este imbracat in capace de plastic, pentru protectia pardoselii. Blatul este realizat din PAL melaminat de inalta calitate, de 16mm, cu cant ABS de 1,00mm. Colturile sunt rotunjite, pentru siguranta copiilor. Dimensiuni: 830x830x460-580mm Produs certificat EN 1729. Termen de garantie: 24 luni Greutate: 11,5 kg
- Număr anunț
- DA26159364
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HODAC (CUI 29035716)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.488 RON
- Valoare atribuită
- 13.488 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.